RĘCZNA, MASZYNOWA, MINI

Folia stretch to nazwa rozciągliwej folii polietylenowej produkowanej metodą wylewu lub rozdmuchu. Służy do owijania produktów na paletach zabezpieczając je jednocześnie przed niekorzystnymi warunkami atmoferycznymi oraz przed zsunięciem z palety. Folia występuje w różnych grubościach i nawojach. Grubość i nawój folii dostosowywany jest indywidualnie, w zależności od potrzeb klienta.

FOLIA STRETCH

 

FOLIA SPOŻYWCZA

 

RĘCZNA I MASZYNOWA

 

Folia spożywcza ma szerokie zastosowanie w przemyśle spożywczym, doskonale nadaje się do przechowywania produktów spożywczych (mięsa, drobiu, ryb,warzyw, owoców, wyrobów cukierniczych). Chroni przed wysychaniem i przenikaniem zapachów.

 

 

Folie rolnicze w zależności od zastosowania wykorzystywane są do sporządzania kiszonek oraz ich okrywania, Folie ogrodnicze znajdują zastosowanie przy budowie wielosezonowych tuneli niskich i wysokich. Są wykorzystywane przy uprawie warzyw, owoców i kwiatów w celu przyspieszenia ich wzrostu oraz ochrony przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi, co wpływa na zwiększenie wydajności upraw.

FOLIA OGRODOWA

 

OGRODOWA I ROLNICZA

FOLIA PĘCHERZYKOWA

 

2 W , 3 W , WORKI PĘCHERZYKOWE

Folia pęcherzykowa jest elastycznym, odpornym na rozdarcie materiałem opakowaniowym. Najczęściej wykorzystywana jest do zabezpieczania produktów przed uszkodzeniami i wstrząsami. Ma doskonałe właściwości izolacyjne, chroni przed wilgocią i zanieczyszczeniami.

FOLIE

 

Folie LDPE są szeroko stosowane w wielu gałęziach przemysłu. Służą do mocowania i zabezpieczania materiałów na paletach, jak i również do pakowania towarów konsumpcyjnych i przemysłowych. Charakteryzują się wysoką wytrzymałością, chronią przed kurzem i wilgocią oraz zabezpieczają przed urazami mechanicznymi.

 

 

Woreczki i reklamówki.

FOLIA LDPE

 

DO MOCOWANIA I ZABEZPIECZANIA

FOLIA HDPE

 

WORECZKI I REKLAMÓWKI

TEKTURA

Przekładki tekturowe 3 i 5 warstwowe.

PRZEKŁADKI TEKTUROWE

 

3 i 5 WARSTWOWE

Tektura jest używana przeważnie do produkcji opakowań ( kartonów ) jak i również do ochrony przewożonych towarów. Wyróżnia się tekturę litą oraz falistą. Falista powstaje z połączenia od dwóch do siedmiu warstw linerów, przy czym warstwa środkowa jest falowana. Lita ( makulaturowa)  jest tektura ekologiczną wytwarzaną w 100% w procesie recyklingu makulatury.

TEKTURA 2W ROLKACH

 

DO OCHRONY PRZEWOŻONYCH TOWARÓW

OPAKOWANIA TEKTUROWE

 

KARTONY

Opakowania tekturowe, wymiary według życzenia klienta.

 

TAŚMY

Taśmy samoprzylepne mają szerokie zastosowanie w przemyśle, służą do zabezpieczania, pakowania produktów oraz do zamykania opakowań. Występują na różnych podkładach klejowych ( syntetyczny i naturalny) oraz w różnych szerokościach i długościach. Standardowe kolory to transparent i brąz. W ofercie dostępne są również inne podstawowe kolory oraz taśmy z nadrukiem.

POLIESTROWE I POLIPROPYLENOWE

Taśmy polipropylenowe i poliestrowe przeznaczone są do pakowania i tym samym do zabezpieczania towarów podczas transportu. Charakteryzują się dużą wytrzymałością i wydajnością. Dzięki różnego rodzaju zapinkom pozwalają na proste i trwałe łączenie, co sprawia, iż doskonale dopasowują się do formy towarów, jednocześnie chroniąc je przed uszkodzeniem.

TAŚMY SAMOPRZYLEPNE

 

DWUSTRONNE, WZMACNIANE, Z NADRUKIEM, PAPIEROWE

TAŚMY SPINAJĄCE

AKCESORIA

NAPINACZE, PASKOWACZE

Napinacz H22 do taśmy PP

URZĄDZENIA SPINAJĄCE

DRUCIANE, BLASZKI,PLASTIKOWE

Zapinki służą do spinania taśm polipropylenowych i poliestrowych, zabezpieczając w ten sposób transportowane ładunki. Od grubości i rodzaju taśmy uzależniony jest dobór odpowiedniej zapinki. Rozróżniamy zapinki druciane, metalowe ( blaszki ) i plastikowe.

ZAPINKI

 

Odwijacz do taśm PP

DO TAŚM SAMOPRZYLEPNYCH

Dyspenser do taśm samoprzylepnych.

ODWIJACZE

 

DO TAŚM PP

DYSPENSERY

PIANKI

PRZEKŁADKI POLIETYLENOWE

Przekładki polietylenowe.

PRZEKŁADKI POLIETYLENOWE

Pianka polietylenowa ma szerokie zastosowanie w przemyśle. Jest najczęściej stosowanym produktem do zabezpieczania delikatnych powierzchni chroniąc je przed zarysowaniami oraz jako materiał izolacyjny przy montażu podłóg. Standardowo sprzedawana jest w rolkach. Jest łatwa w użyciu ze względu na swą elastyczność i lekkość. Nie chłonie wilgoci w przeciwieństwie do tektury i jest obojętna chemicznie, więc nadaje się do kontaktu z artykułami spożywczymi.

PIANKI

 

POLIETYLENOWE

AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR "NMC" NOMAPACK

 

PROFIL PIANKOWY

NMC NOMAPACK

Profile ochronne przeznaczone są do zabezpieczania krawędzi pakowanych towarów podczas transportu. Występują w wielu rozmiarach i kształtach. Najczęściej stosowane w branży meblarskiej.

Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem naszego produktu prosimy o wypełnienie formularza

Po otrzymaniu zamówienia skontaktujemy się z państwem w celu ustalenia szczegółów

Wysyłanie formularza...

Wystąpił błąd na serwerze.

Otrzymano formularz

ZUH KAMIL Małgorzata Komorowska

Brzozowo 62/1

86-200 Chełmno

tel: 56 678 90 65

NIP: 875-107-77-40

 

 

 

 

 

 

 

Adres zakładu:

ZUH KAMIL

Dorposz Szlachecki 2

86-253 Kijewo Królewskie

 

 

 

 

 

 

 

Dział handlowy: 601 172 958

Księgowość: 605 099 056

mail: biuro@zuhkamil.pl

 

 

 

 

Wszystkie prawa zastrzeżone ZUH KAMIL 2017